coördinatoren

Internationaal Studentendictee der Nederlandse taal

25 april 2017

 

Studenten

Indien u aan een van de deelnemende universiteiten Nederlands studeert – ook al is het maar tijdelijk of als bijvak, dan is het voldoende uw docent of de coördinator naar het dictee te vragen.

Als student(e) Nederlands komt u in aanmerking voor een prijs.

 

Niet-studenten

Indien u geen student(e) bent, maar toch uw kennis van de Nederlandse taal wilt testen, dan bent u ook welkom! U komt echter niet in aanmerking voor een prijs en doet mee voor uw plezier.

Meldt u aan bij de coördinator in uw regio. Wie dit is kunt u vinden in de lijst hieronder.

 

Bulgarije - Veliko Tarnovo

Nikolay Popov: dutch.centre@uni-vt.bg

 

Bulgarije - Sofia

Elissaveta Manolova: elissavetamanolova@gmail.com

 

Duitsland - Berlijn

Truus De Wilde: truus.dewilde@fu-berlin.de

 

Hongarije - Boedapest (ELTE)

Janina Vesztergom: ninuska5@gmail.com

 

Hongarije - Boedapest (KGRE)

Jaap Faber: jaapfr@gmail.com

 

Hongarije - Debrecen

Gert Loosen: gertloosen@gmail.com

 

Kroatië - Zagreb

Maarten Rombouts: maartenrombouts@ymail.com

 

Oostenrijk - Wenen

Julia Sommer: julia.sommer@univie.ac.at

 

Polen - Lublin

Muriel Waterlot: murielwaterlot@yahoo.co.uk

 

Polen - Poznan

Nancy Saeys: janan@poczta.fm

 

Polen - Wroclaw

Agata Szubert: kowszub@uni.wroc.pl

 

Roemenië - Boekarest

Alexa Stoicescu: alexa.stoicescu@lls.unibuc.ro

 

Servië - Belgrado

Bojana Budimir: boj.budimir@gmail.com

 

Slowakije - Bratislava

Benjamin Bossaert: benjaminbossaert@gmail.com

 

Tsjechië - Olomouc

Bas Hamers: bas_hamers@hotmail.com

 

Tsjechië - Praag

Albert Gielen: agielenorama@gmail.com